Ubytovanie

 

 

Mapa kúpeľov Nimnica

 

 

Centrom kúpeľného areálu je Balnea Grand s kompletnými službami, ktoré sú poskytované klientom ubytovaným aj v ostatných kúpeľných domoch. Vzdialenosť medzi nimi je do 200 metrov po udržiavaných chodníkoch upraveným parkom. V Balnea Grand sa poskytuje stravovanie (jedáleň Fiesta, Štandard), liečebné i relaxačné procedúry, nachádza sa tu Medicínske wellness centrum, fitnes, ambulancie lekárov, reštaurácia Impresia, kaviareň Café Balnea, predajňa Kiosk, recepcia.

Pre svoj pobyt v kúpeľoch Nimnica si môžete vybrať z niekoľkých úrovní ubytovania, od jednoduchého až po luxusné. Všetky kúpľné domy sú kompletne zrekonštruované.

Balnea Grand

Poskytuje ubytovanie na úrovni ****.

Všetky izby sú 2-lôžkové, v budove je výťah. Súčasťou izieb je TV SAT, telefón, fén, župan, pripojenie na internet, trezor, chladnička, klimatizácia (južná slnečná strana)

KD Caritas

Poskytuje ubytovanie na úrovni ***.

Nachádzajú sa tu izby 1-lôžkové, 2-lôžkové, bezbariérové izby. Súčasťou vybavenia izieb je vlastné sociálne zariadenie, TV SAT, telefón, fén, pripojenie na internet, chladnička, výťah, trezor, francúzske okná alebo balkón (takmer všetky izby)

KD Caritas II

Poskytuje ubytovanie na úrovni ***.

Nachádzajú sa tu izby 1-lôžkové, 2-lôžkové, aj izby bunkového typu, Súčasťou vybavenia izieb je vlastné sociálne zariadenie, TV SAT, telefón, fén, pripojenie na internet, chladnička, trezor, výťah, balkón (väčšina izieb)

KD Veritas

Poskytuje ubytovanie na úrovni ***.

Nachádzajú sa tu izby 1-lôžkové, 2-lôžkové, aj izby bunkového typu, Súčasťou vybavenia izieb je vlastné sociálne zariadenie, TV SAT, telefón, fén, pripojenie na internet, chladnička, trezor, výťah, balkón (takmer všetky izby)

KD Manín

Poskytuje ubytovanie na úrovni ***. V budove je lekárska služba a kaplnka.

Nachádzajú sa tu izby 1-lôžkové, 2-lôžkové, aj izby bunkového typu, Súčasťou vybavenia izieb je vlastné sociálne zariadenie, TV SAT, telefón, fén, pripojenie na internet, chladnička, výťah, balkón (väčšina izieb)

KD Salvator

Poskytuje ubytovanie na úrovni ***. Na prízemí je hlavná recepcia kúpeľov a Cafétéria Paris.

Nachádzajú sa tu izby 2-lôžkové typu LUX (priestrannejšie, na 1. poschoodí) a KLASIK (ostatné podlažia). Súčasťou vybavenia izieb je vlastné sociálne zariadenie, TV SAT, telefón, fén, pripojenie na internet, chladnička, výťah, balkón (niektoré izby).

KD Salus

Poskytuje ubytovanie typu EKONOMY. Budova je bez výťahu.

Nachádzajú sa tu 1-lôžkové izby bez sociálneho zariadenia (s umývadlom v izbe) a 2-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením. Na všetkých izbách je TV SAT, telefón, fén, pripojenie na internet, chladnička, trezor.
Späť na hlavnú stránku

Liečba

Vstúpiť

Pobyty

Vstúpiť

Wellness

Vstúpiť

Pošlite číslo a my zavoláme

Kúpele Nimnica a.s.

020 71 Nimnica

Slovenská republika