Ambulantná kúpeľná liečba

Máte zdravotný problém, ale nemáte čas na pobyt u nás?

Ambulantná kúpeľná starostlivosť je potom SPRÁVNE riešenie.

Ambulantná kúpeľná starostlivosť je vhodná pre ľudí, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu alebo nechcú spájať liečbu s pobytom v kúpeľoch. Prebieha pod odborným dohľadom lekára, ktorý na základe vstupnej prehliadky klienta navrhne optimálny spôsob liečenia. Klient absolvuje 3 procedúry denne. Pri načasovaní procedúr sa snažíme vyjsť v ústrety v rámci našich kapacitných možností a pre Vašu spokojnosť, aby ste si liečbu užili a predovšetkým, aby mala čo najlepší efekt pre Vaše zdravie :)

Ak máte záujem o tento spôsob liečby, stačí požiadať Vášho ošetrujúceho lekára o vypísanie návrhu na kúpeľnú liečbu a po schválení liečby zdravotnou poisťovňou nás kontaktujte. Radi sa o Vás kvalitne a odborne postaráme :) 

Ambulantnú kúpeľnú starostlivosť poskytujeme aj deťom od 3 rokov.

V prípade, že nemáte schválenú ambulantnú kúpeľnú liečbu zdravotnou poisťovňou, môžete ju absolvovať ako samoplatca.

Cena pre samoplatcov v roku 2024:

36,- € / 1 ošetrovací deň                           

Spektrum procedúr:        

Bazén: plávanie, skupinové cvičenie v bazéne, Vodoliečba a masáže: laguna, perličkový kúpeľ, hydroxér, klasická masáž čiastočná, škótsky strek, striedavé nožné kúpele, kúpeľ vírivý, šlapačky, kúpeľ uhličitý, jacuzzi, Liečebná telesná výchova: telocvik liečebný individuálny, telocvik liečebný skupinový Elektroliečba: galvanizácia jednoduchá, hydrogalvan, horské slnko, solux, ultrazvuk, interdyn, erbogalvan, bioptron, phyactione  Inhalácie: inhalácia teplá individuálna, aerosolová s pridaním liekov, inhalácia skupinová  Mechanoterapia: nožná vibračná masáž, bicykel  Teploliečba: parafínové zábaly, sauna  Iné výkony: plynové injekcie, soľná jaskyňa, oxygenoterapia Psychologická intervencia: nácvik relaxačných techník, autogénny tréning, edukácia, poradenstvo, tréning pamäti a ďalšie      

 
Späť na hlavnú stránku

Cvičenie s fyzioterapeutom
Oxygenoterapia
Masáž
Inhalácia
Cvičenie s fyzioterapeutom
Cvičenie s fyzioterapeutom

Liečba

Vstúpiť

Pobyty

Vstúpiť

Wellness

Vstúpiť

Pošlite číslo a my zavoláme

Kúpele Nimnica a.s.

020 71 Nimnica

Slovenská republika