Liečba následkov COVIDu

LIEČBA NÁSLEDKOV OCHORENIA COVID-19 JE V KÚPEĽOCH NIMNICA HRADENÁ ZDRAVOTNÝMI POISŤOVŇAMI

 

Nenechajte sa viac trápiť nepríjemnými následkami COVIDu a príďte absolvovať kvalitnú kúpeľnú liečbu!

Národná rada Slovenskej republiky schválila rozšírenie indikačného zoznamu pre kúpeľnú starostlivosť. V našich kúpeľoch je tak možnosť liečby POSTCOVIDU rozšírená o tieto možnosti:

IS II: Choroby obehového ústrojenstva

- predpisuje kardiológ, internista, všeobecný lekár

IS V: Netuberkulózne choroby dýchacích ciest

- predpisuje pneumoftizeológ (pľúcny lekár), internista, všeobecný lekár

IS VI: Nervové choroby

- predpisuje neurológ, reumatológ, všeobecný lekár

IS VII: Choroby pohybového ústrojenstva

- predpisuje ortopéd, všeobecný lekár

Stačí požiadať svojho lekára o vypísanie návrhu, poznačiť naň Kúpele Nimnica a zaslať ho svojej zdravotnej poisťovni. Následne Vás kontaktujeme a pozveme na kúpeľnú liečbu.

Prečo práve Kúpele Nimnica?

1. Máme dlhoročné úspechy v liečbe predovšetkým ochorení dýchacích ciest - skúsený personál, liečivá minerálka, vhodné klimatické podmienky, psychologická podpora

2. Skúsený personál v oblasti pneumológie, balneológie, fyziatrie, internej medicíny a kúpeľníctva v celom rozsahu zabezpečuje kvalitu a odbornosť poskytovanej liečby.

3. Nimnická liečivá minerálna voda má unikátne zloženie, vďaka ktorému sa používa na individuálnu i priestorovú inhaláciu, pitnú liečbu i uhličitý kúpeľ. Pri inhalácii pôsobí priaznivo na dýchacie cesty, uľahčuje vykašliavanie a má protizápalové účinky.

4. Kúpele Nimnica sa ako jediné na Slovensku nachádzajú pri veľkej vodnej ploche obkolesenej pohoriami, čo zabezpečuje mierne vlhkú mikroklímu. Tá podporuje ozdravné procesy dýchacích ciest.

5. Sme výnimoční v poskytovaní možnosti kvalitnej psychologickej podpory počas liečby, ktorá znásobuje účinky liečebného pobytu a regenerácie organizmu. Poskytujeme široké spektrum služieb od nácviku relaxácie, cez skupinovú terapiu, tréning pamäte až po individuálne poradenstvo. 

6. Počas kúpeľnej liečby zabezpečujeme komplexný prístup k riešeniu všetkých Vašich zdravotných problémov. Na základe overených účinkov našej minerálnej vody pomáhame pri ochoreniach srdcovocievneho systému, tráviaceho traktu, pohybového aparátu, problémoch látkovej premeny a žliaz s vnútorným vylučovaním a ďalších.

KONTAKT

 +421 424 608 608
Späť na hlavnú stránku

Liečba

Vstúpiť

Pobyty

Vstúpiť

Wellness

Vstúpiť

Pošlite číslo a my zavoláme

Kúpele Nimnica a.s.

020 71 Nimnica

Slovenská republika