Darčekové poukazy

Oznam pre držiteľov darčekových poukazov

Oznamujeme, že dĺžka platnosti darčekových poukazov, ktoré nebolo možné využiť na jar 2020 kvôli prerušeniu prevádzky v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19, bude predĺžená podľa interného predpisu.

Pobytové darčekové poukazy (poukaz na konkrétny pobyt) majú všetky  predĺženú platnosť do konca roka 2020. Platnosť poukazov viac predĺžená nebude!

Procedúrové darčekové poukazy majú predĺženú platnosť o 3 mesiace.

Hodnotové darčekové poukazy majú predĺženú platnosť podľa spôsobu uplatnenia ich kreditu (pobyt/procedúry - viď vyššie)

Bližšie informácie Vám poskytneme telefonicky alebo mailom.

Neváhajte si zarezervovať svoje termíny čím skôr, aby ste obsah poukazov mohli využiť a načerpať zdravie v tomto exponovanom období.

Kontakt

poukazy na pobyty             tel. + 421 424 608 608

                                        mail:

poukazy na procedúry        tel. + 421 424 608 239

                                        mail:

 

Pripravili sme pre Vás možnosť darovať oddychové a kúpeľné pobyty, či iné služby pre svojich blízkych a priateľov využitím darčekových poukazov.

Ako na to?

  1. Na tel. čísle: 042/4608608, alebo mailom: , alebo osobne objednáte určitý druh pobytu, prípadne aj jeho presný dátum. V prípade záujmu o procedúrový darčekový poukaz, kontaktujte recepciu Balnea Grand na tel.č. 042/4608 239, alebo mailom:
  2. Kúpele Nimnica vám vystavia faktúru, ktorú môžete dostať buď e-mailom, alebo poštou. Samozrejme môžete využiť možnosť platby na mieste priamo v kúpeľoch.
  3. Po obdržaní platby za obsah poukazu (príp. kópie dokladu o zaplatení) Vám vyhotovíme DARČEKOVÝ POUKAZ, ktorý dostanete poštou.

Naše kúpele Vám ponúkajú aj možnosť objednať darčekový poukaz bez konkrétneho dátumu. V tomto prípade si majiteľ darčekového pobytu musí dohodnúť termín pobytu telefonicky na t. č. 042/4608608, alebo mailom: , prípadne osobne na recepcii kúpeľov v KD Salvator.

Možnosti darčekového poukazu:

- pobyt Klasik, Klasik+, Relax, Relax+, Medical, Senior

- voľnopredajné procedúry (masáž klasická, športová, reflexná, medová detoxikačná, lymfomasáž, masáž tváre, chodidiel, hydroxér - masážny kúpeľ, lagúna - relaxačný kúpeľ,...)

- vstupy do Medicínskeho wellness centra, soľnej jaskyne

- hodnotový darčekový poukaz - poukaz je v určitej finančnej čiastke a obdarovaný sa sám rozhoduje, na čo ju použije (koľko a akých procedúr, aký pobyt,..)

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 
Späť na hlavnú stránku

Kúpele Nimnica
Kúpele Nimnica
Masáž klasická

Kúpeľná liečba

Vstúpiť

Pobyty

Vstúpiť

Wellness

Vstúpiť

Pošlite číslo a my zavoláme

Kúpele Nimnica a.s.

020 71 Nimnica

Slovenská republika