Darčekové poukazy

Pripravili sme pre Vás možnosť darovať oddychové a kúpeľné pobyty, či iné služby pre svojich blízkych a priateľov využitím darčekových poukazov.

Ako na to?

  1. Na tel. čísle: 042/4608230, 4608201, 4608220 a na adrese: , alebo osobne objednáte určitý druh pobytu, prípadne aj jeho presný dátum.
  2. Kúpele Nimnica vám vystavia faktúru, ktorú môžete dostať buď e-mailom, alebo poštou. Samozrejme môžete využiť možnosť platby na mieste priamo v kúpeľoch.
  3. Po obdržaní platby za obsah poukazu (príp. kópie dokladu o zaplatení) Vám vyhotovíme DARČEKOVÝ POUKAZ, ktorý dostanete poštou.

Naše kúpele Vám ponúkajú aj možnosť objednať darčekový poukaz bez konkrétneho dátumu. V tomto prípade si majiteľ darčekového pobytu musí dohodnúť termín pobytu telefonicky na t. č. 042/4608230, 4608201, alebo mailom: , prípadne osobne na recepcii kúpeľov.

Obsah darčekového poukazu - možnosti:

- pobyt Klasik, Klasik+, Relax, Relax+, Medical, Senior

- voľnopredajné procedúry (masáž klasická, športová, reflexná, medová detoxikačná, lymfomasáž, masáž tváre, chodidiel, hydroxér - masážny kúpeľ, lagúna - relaxačný kúpeľ,...)

- vstupy do Medicínskeho wellness centra, soľnej jaskyne

- hodnotový darčekový poukaz - poukaz je v určitej finančnej čiastke a obdarovaný sa sám rozhoduje, na čo ju použije (koľko a akých procedúr, aký pobyt,..)

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 
Späť na hlavnú stránku

Kúpele Nimnica
Kúpele Nimnica
Masáž klasická

Kúpeľná liečba

Vstúpiť

Pobyty

Vstúpiť

Wellness

Vstúpiť

Pošlite číslo a my zavoláme

Kúpele Nimnica a.s.

020 71 Nimnica

Slovenská republika