Senior

využíva liečivé účinky kúpeľných procedúr, napomáha liečeniu začínajúcich i už rozvinutých ochorení, rekonvalescencii, ako aj celkovému posilneniu organizmu

Základné informácie k pobytu:

Základné informácie k pobytu:

 • Pobyt zahŕňa ubytovanie v izbách rôznej úrovne v šiestich kúpeľných domoch, z ktorých najvzdialenejší sa nachádza do 150 metrov od hlavnej budovy Balnea Grand,  v ktorej sú okrem ubytovania aj jedálne, lekári, procedúry, reštaurácia, kaviareň, recepcia.

 • Dĺžka pobytu je od 4 nocí, pre zvýšenie pozitívnych účinkov pobytu sa odporúča aspoň 6 nocí

 • Nástup na pobyt je ktorýkoľvek deň od 7.30 hod. do 12.00 hod. Pre komfortnejšie vybavenie sa na recepcii i u lekárov odporúčame prísť v skorších ranných hodinách.

 • Check-in: od 14.00 hod. v deň príchodu (v prípade pripravenej izby nie je výnimkou ubytovať sa na nej aj skôr po dohode s personálom)

 • Check-out: do 10.00 hod. v deň odchodu

 • Pobyt začína registráciou v KD Salvator, následne lekárskou prehliadkou a obedom.

 • Lekár na základe celkového i aktuálneho zdravotného stavu pacienta určí konkrétne procedúry pre každého klienta individuálne v počte 2 procedúry na 1 noc pobytu. (Pri zvyčajnom 6-nocovom pobyte je to 12 procedúr za pobyt.) V prípade záujmu je možnosť dokúpenia procedúr podávaných pod dohľadom lekára; toto spektrum procedúr je širšie ako spektrum voľnopredajných procedúr, napr. obľúbené plynové injekcie a pod.

 • V prípade, že si chcete doobjednať ktorúkoľvek voľnopredajnú procedúru, je z kapacitných dôvodov vhodné zarezervovať si ju vopred telefonicky (+421 424 608 239, +421 902 519 888), mailom (), prípadne priamo na mieste na recepcii Balnea Grand čím skôr po nástupe.

 • Prosíme o dodržiavanie termínov. Nevyčerpaná procedúra zo subjektívnych dôvodov sa nenahrádza inou procedúrou ani finančne.

Cena zahŕňa:

 • Ubytovanie: od 4 nocí

 • Stravovanie: plná penzia - začína obedom v deň nástupu a končí raňajkami v deň odchodu:

jedáleň Fiesta (raňajky, obedy, večere formou samoobslužných bufetových stolov) - klienti ubytovaní vo všetkých KD okrem KD Salus

jedáleň Štandard (raňajky – bufetové stoly, obedy, večere – servírované) – klienti ubytovaní v KD Salus

 • Procedúry: 2 procedúry/ 1 noc pobytu (spolu napr. 12 procedúr na 6-nocový pobyt)

 • Bonusy: stála lekárska služba, na každých celých 5 nocí pobytu: 2x Medicínske wellness centrum na 1 hod. (relaxačný bazén, vírivka, sauny, Kneippov kúpeľ,...), 1x 20% zľava na 1 voľnopredajnú procedúru podľa výberu (hydroxér, perličkový alebo uhličitý kúpeľ)

V prípade nevyužitia bonusov sa tieto nenahrádzajú finančnou kompenzáciou ani žiadnymi dodatočnými službami.   

PDF na stiahnutie 

Typ izby
 €/osoba/noc
Mimosezóna
1.1.2019
31.3.2019
 €/osoba/noc
Hlavná sezóna
1.4.2019
31.10.2019
KD Balnea Grand ****apartmán
80,- 80.-
KD Balnea Grand ****lux
68,- 68,-
KD Balnea Grand ****klasik
64,- 64,-
2 - lôžková lux
48,- 58,-
2 - lôžková klasik
44,- 54,-
2 - lôžková ekonomy
40,- 50,-
1 - lôžková klasik
58,- 68,-
1 - lôžková ekonomy
40,- 50,-

Daň z ubytovania: Klient v deň nástupu hradí daň z ubytovania pre obec Nimnica, ktorá nie je započítaná v cenách doplatkov v cenníku. Platí sa na mieste vo výške stanovenej obcou Nimnica 0,80 eur/osoba/noc. Oslobodení od platenia dane z ubytovania sú: - držitelia preukazu ŤZP (ťažko zdravotne postihnutá osoba), pokiaľ sa ním preukážu - držitelia striebornej, zlatej alebo diamantovej Jánskeho plakety, pokiaľ sa preukážu príslušným preukazom

Príplatky: Príplatok za neobsadené lôžko na 2-lôžkovej izbe je 20,- eur/osoba/noc a na apartmáne v Balnea Grand je 25,- eur/osoba/noc. Príplatok za ubytovanie v konkrétnom kúpeľnom dome alebo izbe na žiadosť klienta vopred (orientácia izby, poschodie, číslo izby, izby vedľa seba, balkón) je jednorazovo 25,- eur/osoba/pobyt. Príplatok za špeciálne požiadavky pri nástupe alebo počas pobytu (zmena izby, kúpeľného domu, orientácia izby, ) z podnetu klienta je jednorázovo 35,- eur/osoba.

Zľavy: Zľava na pobyt od 11 dní/ 10 nocí vrátane je 4% a od 21 dní/ 20 nocí je 8%. Kúpele Nimnica, a.s. si vyhradzujú právo na zmenu cien a obsah pobytov počas doby platnosti cenníka. Akýkoľvek nárok na zľavu je potrebné nahlásiť ešte pred platbou, jej spätné uplatnenie nie je možné. Poskytovanie zdravotných služieb je oslobodené od dane.

Typy ubytovania v jednotlivých kúpeľných domoch:

Balnea Grand**** V budove Balnea Grand sú všetky izby 2-lôžkové. Dvojlôžkové izby klasik, lux, apartmán – izby sa nachádzajú v centrálnej budove, kde sa poskytujú liečebné procedúry i stravovanie, izby sú dvojlôžkové (postele s možnosťou spojiť na manželské), so samostatným sociálnym zariadením, TV, telefónom, trezorom, pripojením na internet, županom, klimatizáciou (izby orientované na juh). Izby typu lux a apartmán sú orientované južne, sú priestrannejšie, s výhľadom na priehradu (lux – balkón, apartmán – loggia). Izby klasik sú bez balkóna.

KD Salvator, Caritas, Veritas, Caritas II, Manín, Dvojlôžkové izby lux – priestranné izby v KD Salvator na 1. poschodí, v izbe sociálne zariadenie, chladnička, terasa, TV SAT, telefón, trezor, pripojenie na internet Dvojlôžkové izby klasik – štandardné izby, v izbe sociálne zariadenie, chladnička, TV SAT, telefón, trezor, pripojenie na internet Jednolôžkové izby klasik – v izbe sociálne zariadenie, TV SAT, telefón, chladnička, trezor, pripojenie na internet

KD Salus je kompletne prerobený kúpeľný dom, trojpodlažný (prízemie a dve ďalšie podlažia), nie je v ňom výťah. Dvojlôžkové izby ekonomy - v izbe sociálne zariadenie, TV SAT, telefón, chladnička, trezor, pripojenie na internet Jednolôžkové izby ekonomy – v izbe je umývadlo, TV SAT, telefón, chladnička, trezor, pripojenie na internet
Späť na hlavnú stránku

Kúpeľná liečba

Vstúpiť

Pobyty

Vstúpiť

Wellness

Vstúpiť

Pošlite číslo a my zavoláme

Kúpele Nimnica a.s.

020 71 Nimnica

Slovenská republika