Preventívne opatrenia

 

6.4.2020

 Aktuálna informácia

Kúpele Nimnica, a.s. majú naďalej prerušenú prevádzku, predbežne do 27.4.2020. Termín otvorenia kúpeľov sa bude aktuálne spresňovať.

 

Informácie pre poistencov zdravotných poisťovní s prerušenou kúpeľnou liečbou a končiacou platnosťou kúpeľného návrhu.

 Vážená klientka, vážený klient,

  vzhľadom na mimoriadnu situáciu súvisiacu s pandémiou ochorenia COVID-19 sa predstavenstvo Kúpeľov Nimnica, a.s. rozhodlo v záujme ochrany klientov aj zamestnancov  dočasne pozastaviť prevádzku kúpeľného zariadenia odo dňa 16.3.2020. S tým súviselo aj prerušenie kúpeľnej liečby niektorých poistencov zdravotných poisťovní.

  Po konzultácií s príslušnými zdravotnými poisťovňami Vás chceme ubezpečiť, že prerušenie kúpeľnej liečby, ako i skončenie platnosti kúpeľného návrhu sa budú vybavovať  po odvolaní mimoriadnej situácie a opätovnom otvorení kúpeľov. Otvorenie kúpeľného zariadenia momentálne nie je možné stanoviť vzhľadom na vývoj epidemiologickej situácie na Slovensku, ale predpokladáme, že predbežný dátum otvorenia by mal byť 27.4.2020. Aktuálne informácie môžete sledovať na webovej stránke www.kupelenimnica.sk

  Neabsolvovaná časť kúpeľnej liečby následkom jej prerušenia bude nahradená v novom termíne, o ktorom Vás budeme telefonicky alebo písomne informovať. Poukazy s ukončenou platnosťou budú mať platnosť predĺženú príslušnou zdravotnou  poisťovňou.

  Ďakujeme za Vaše pochopenie i trpezlivosť. Veríme, že v blízkej dobe Vám budeme môcť poskytnúť kvalitnú kúpeľnú starostlivosť.

 25.3.2020

Aktuálna informácia

Kúpele Nimnica, a.s. ostávajú zatvorené aj naďalej po 29.3.2020 do odvolania. O zmene Vás budeme včas informovať.

 

13.3.2020

Vážení klienti,

oznamujeme Vám, že predstavenstvo spoločnosti Kúpele Nimnica,a.s.  preventívne prerušilo prevádzku na obdobie 2 týždňov odo dňa 16.3.2020 do 29.3.2020 v súvislosti so závažnosťou aktuálnej situácie šírenia ochorenia COVID-19 na Slovensku.

Toto opatrenie vnímame ako našu morálnu povinnosť v období, keď nám zatvorenie prevádzky nebolo nariadené štátom. Vážime si a chceme si chrániť našich zamestnancov, klientov i celý národ.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť pri riešení situácií, ktoré z tohto rozhodnutia vyplývajú.

Viac informácií:

tel. +421 424 608 608

e-mail:

            

Uprednostnite, prosíme, mailovú komunikáciu.

 
Späť na hlavnú stránku

Kúpeľná liečba

Vstúpiť

Pobyty

Vstúpiť

Wellness

Vstúpiť

Pošlite číslo a my zavoláme

Kúpele Nimnica a.s.

020 71 Nimnica

Slovenská republika